Aktualności

Wybierz:

Zapraszamy na Seminaria Regionalne poświęcone geotechnice!

Serdecznie zapraszamy na cykl seminariów regionalnych organizowanych przez Portal Budowlany i Gazetę MIlenium, poświęcony problemom współczesnej geotechniki. Podczas seminariów goście będą mieli okazję zapoznać się z ofertą Grupy Pietrucha, a w szczególności nową grodzicą hybrydową SuperLock, łączącą najlepsze właściwości grodzic winylowych i lekkich grodzic stalowych. Harmonogram spotkań:

 

Więcej

Grupa Pietrucha na targach rzecznych w Malezji

19-20 września 2017 w Kota Kinabalu na wyspie Borneo, podczas konferencji i targów z okazji Światowego Dnia Rzek Sabah World Rivers Day, Grupa Pietrucha miała okazję zaprezentowania oferty specjalistycznych rozwiązań dla geoinżynierii.

Więcej

Grupa Pietrucha na targach Marine and Coastal Engineering

Podczas targów Marine and Coastal Engineering w Lonynie,  27-28 września 2017 oferta Grupy Pietrucha spotkała się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Podczas targów odbyła się również premiera nowej grodzicy SuperLock, wzmocnionej włóknem szklanym.

Więcej

Pietrucha Manufacturing Philippines na konferencji poświęconej perspektywom budownictwa

30-31 sierpnia 2017 roku w Makati (Metro Manila) odbyła się konferencja podejmująca ważne zagadnienia dla sektora budownictwa mieszkaniowego na Filipinach i określająca perspektywy jego rozwoju w najbliższych latach.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...